Новини

Акція "Оптика до кожної квартири" (технологія PON Хортицький р-н м.Запоріжжя)

Компанія 16Х рада запропонувати акційне підключення на оптичну лінію мешканцям багатоквартирних будинків Хортицького району, при підключенні ви лише сплачуєте 500 грн. які зараховуються вам на рахунок.

Підключення по оптичній лінії надає вам такі переваги: найсучасніший тип підключення, швидкості більше ніж 100М, незалежність від відключень електрики по району, та й найголовніше саме підключення виходить безкоштовно, тому що ви лише поповнюєте собі рахунок на 500 грн.

Тарифний
пакет
Швидкість
(вхідна)
Швидкість
(вихідна)
Вартість
тарифу
PON 100M
100 Мбіт/с
50 Мбіт/с
140 грн
PON 200M
200 Мбіт/с
100 Мбіт/с
180 грн
PON 300M
300 Мбіт/с
150 Мбіт/с
220 грн

Акція поширюється на мешканців багатоквартирних будинків Хортицького р-ну м.Запоріжжя при підключенні по технології PON (за наявності технічної можливості).
Для чинних абонентів, акція діє при переключенні на тарифи 200М і більше (за наявності відповідного приймаючого обладнання у абонента).

Акція не поширюється на юридичних осіб та об'єкти комерційної нерухомості.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України! Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаємо відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!

З найкращими побажаннями, керівництво компанії 16Х.

Привітання з Днем Державного прапора України!

Вітаємо всіх вас з Днем Державного прапора України. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами України - відбиваються на гордом полотні нашого прапору! Нехай прапор України завжди гордо розвивається на вітрі і неодмінно дарує натхнення і світло в душі кожному з українців.

Дозвольте привітати вас зі святом і побажати кожній родині нашої незалежної України Миру, Перемоги, щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє.

З найкращими побажаннями, керівництво компанії 16Х.

Привітання з Днем Конституції України!

Щиро вітаємо вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція – основа процвітаючої держави, запорука єдності українського народу, гарантія прав та свобод кожного громадянина. Дотримуватися основного закону, докладати зусилля для утвердження в Україні високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас.

Бажаємо, щоб мир та злагода сприяли подальшому розвитку держави!

З найкращими побажаннями, керівництво компанії 16Х.

 

Проблеми на лінії у Мелітопольському районі

Шановні користувачі Мелітопольського району, зараз спостерігаються проблеми на лінії у зв'язку з аварією на мережі транспортного партнера. У даний момент вживаються всі заходи для якнайшвидшого відновлення роботи сервісу. Точних термінів відновлення на жаль наразі немає.

Приносимо свої вибачення за завдані незручності.
З повагою, Адміністрація компанії 16X.

 

Проблеми на лінії у с.Біленьке, с.Лисогірка, с.Канівське

Шановні користувачі у с.Біленьке, с.Лисогірка, с.Канівське Запорізького району, зараз спостерігаються проблеми на лінії у зв'язку з аварією на магістралі. У даний момент вживаються всі заходи для якнайшвидшого відновлення роботи сервісу. Прогнозований час відновлення протягом дня.

Приносимо свої вибачення за завдані незручності.
З повагою, Адміністрація компанії 16X.