Про компанію 16X Network

"16X Network" на сьогодні - це оператор зв'язку, який надає клієнтам різноманітні телекомунікаційні послуги на базі найсучасніших технологій c 2004 року. На цей час наша компанія обслуговує клієнтів у багатьох районах міста Запоріжжя та Запорізької області, а це велика кількість фізичних осіб і організацій, що зробили свій вибір на користь постійної і комплексної співпраці з нами.

Кожен рік нашої роботи ринок телекомунікаційних послуг змінювався до невпізнання, нове обладнання, нові технології, нові ідеї, нове законодавство перетворювали не тільки бізнес, а й стиль життя людей. Ми можемо пишатися тим, що не тільки розвиваємося у ногу з часом, пропонуючи нашим клієнтам кращі і передові рішення, а й прагнемо заглянути в майбутнє, передбачити розвиток подій, зберігаючи вірність принципам діяльності нашої компанії, серед яких професіоналізм, надійність і ефективність.

Основними напрямками нашої діяльності ми вважаємо надання клієнту послуг високого рівня, створення і впровадження інформаційних систем і організацію якісної телекомунікаційної інфраструктури. Крім того, наша компанія має великий досвід у області створення і обслуговування кабельних і бездротових систем, без яких неможливо уявити сьогодні будь-який сучасний будинок, офіс, виробниче приміщення або житловий комплекс тощо.

На даний момент надаються послуги за сучасними технологіями зв'язку: у багатоповерхових будинках за технологією FTTB (Fiber to the Building), у приватному секторі за технологією PON (Passive optical network, пасивна оптична мережа), а також за бездротовою технологією 4G. Все це дозволяє надавати якісний і швидкий зв'язок для наших клієнтів. Ми постійно впроваджуємо передові технології у наші мережі та розширюємо зони покриття.

Ми постійно працюємо над покращенням роботи мережі та намагаємося зробити користування їй якомога зручним та комфортним для вас. Ми дуже цінуємо думку наших користувачів і будемо раді почути її та допомогти!