Зміна тарифних планів в м. Запоріжжя та області

Шановні абоненти! З 1 лютого 2024 року відбудуться зміни в тарифних планах на інтернет. Ми розуміємо, що це не найприємніша новина, але ситуація в країні, нові виклики та темпи роботи, змушують нас до цього. Компанія актуалізує абонентську плату і скасовує деякі тарифні плани, щоб розвивати свої сервіси і пропонувати абонентам тільки найкращі продукти та послуги за будь-яких обставин.

Що це означає?
Поточні тарифні плани будуть оновлені. Абоненти, які мають давно застарілі тарифні плани, будуть переведені на відповідні тарифи зі схожим наповненням. Також, вони зможуть самостійно обрати будь-який доступний тарифний план. Перегляд тарифів пов'язаний із зовнішніми факторами, які безпосередньо впливають на собівартість наших послуг та на роботу мережі загалом (інфляція, курс долара, вартість ПММ та ін).

Підвищення тарифів дозволить нам:
Модернізувати мережу і обладнання
Продовжувати інвестування в якісні інноваційні послуги
Створювати все більш високі стандарти якості
Надавати високопрофесійні і надійні комунікації
Відкривати світ для наших клієнтів, надаючи стабільний доступ до найкращих джерел інформації та розваг

Ми сподіваємося на ваше розуміння і віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам, співробітникам й Україні в цілому.

З новими тарифами можна ознайомитись за відповідним посиланням.

Посилання для абонентів в багатоповерхових будинках.
Посилання для абонентів в приватному секторі.
У зв'язку з припиненням дії застарілих тарифних планів, діючі абоненти будуть автоматично переведені на актуальні тарифні плани.

З повагою, адміністрація компанії 16X.