Погано працює Youtube у Chrome?

Реклама є основним джерелом доходу для YouTube, і компанія вже давно бореться з блокувальниками реклами, які перешкоджають її показу.

У травні 2023 року YouTube почав обмежувати перегляд відео на платформі у браузері для користувачів, які використовують блокувальники реклами. При виявленні блокувальника на екрані з'являлося попередження, що «Блокувальники реклами на YouTube заборонені». Користувачі могли продовжити перегляд контенту, дозволивши рекламу або придбавши передплату YouTube Premium.

У червні 2023 року YouTube обмежив кількість переглядів до трьох роликів для користувачів, які використовують блокувальники реклами.

У листопаді 2023 року YouTube почав агресивно уповільнювати весь сайт для користувачів, які використовують блокувальники реклами. За даними повідомлення на Reddit, це оновлення поширилося на більшу кількість користувачів, які скаржаться на те, що сайт працює повільно і не реагує на запити.

Ситуація змінюється, якщо блокувальник реклами вимкнути або перейти на передплату YouTube Premium. Індивідуальна передплата YouTube Premium в Україні коштує 99 грн на місяць, а сімейний план YouTube Premium на 6 осіб — 149 грн на місяць.

Також можно спробувати браузер Firefox, та додаток для блокування реклами Ublock Origin для Firefox.